POZNEJTE JEDNATELE OSOBNĚ, TĚŠÍM SE NA NAŠI SPOLUPRÁCI: +420 774 126 486, marek@kodu-marek.cz

Ing. MICHAL MAREK

Zdravím Vás. Jmenuji se Michal Marek, jsem jednatelem a majitelem firmy KODU MAREK s.r.o. Vystudoval jsem Mendelovu univerzitu, obor Stavby na bázi dřeva. Jsem nadšenec do dřevostaveb, milovník přírodních stavebních materiálů a obdivovatel chytrých řešení.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. 

"Společně vybudujeme místo pro Vaši relaxaci a rodinnou pohodu."

DŮLEŽITÉ MEZNÍKY
 

2023 - STAVEBICE DŘEVOSTAVEB

Připravujeme projekty stavebnic dřevostavby pro svépomocnou montáž. Bude se jednat o stavby ve dvou základních velikostech, později bude portfolio upraveno dle skutečného zájmu. Sledujte nás a dozvíte se více! 


2021 - VLASTNÍ CESTA

Na začátku roku 2021 jsme začali vybírat architektonické nebo projekční studio, které by svým stylem projektů staveb odpovídalo našemu vkusu. Hlavním cílem bylo vyprojektovat menší objekty s chytře využitým prostorem a neotřelým vzhledem. 

Aby byla myšlenka maximálně efektivního využití vnitřního prostoru zcela naplněna, byla spolupráce rozšířena o Truhlářství Korch. Již dříve jsme s nimi úspěšně dokončili několik projektů, mají dlouholeté zkušenosti v oboru a moderní strojní vybavení. Momentálně pracujeme na designu a rozvržení interiéru. Funkční uspořádání věcí totiž podle nás k dokonalému bydlení neodmyslitelně patří.

2020 - ZALOŽENÍ KODU MAREK s.r.o.

Pro firmu klíčový milník, kdy padlo rozhodnutí založit vlastní společnost s cílem nabízet více než obyčejné bungalovy. Rozhodli jsme se inspirovat severským stylem. Začali jsme vymýšlet, jak by mělo vypadat naše portfolio, aby splňovalo základní motto firmy. KODU totiž v estonštině znamená domov.

Mezitím jsme realizovali několik projektů formou subdodávek, věnovali se rekonstrukcím bytů a menším zakázkám.

2018-2020 ZÍSKÁVÁNÍ ZKUŠENOSTÍ

Ve výše uvedených letech se jednatel Ing. Michal Marek věnoval seberealizaci a získávaní zkušeností v daném oboru, u dnes již konkurenční firmy, zabývající se projekcí a realizací dřevostaveb.